עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות

הפעל נגישות

צור קשר

אודות

 

חברת OPTUM-IES מתמחה בהנדסת ייצור הכוללת תכנון פונקציונלי ופתרונות תכנון וזימון משאבים לניהול רצפת ייצור חכמה וגמישה כחלק ממהפכת Industry 4.0. 

 

 

לחברה ניסיון רב בתעשיות השונות ובתחומים מגוונים, ביניהם: אלקטרוניקה, עיבוד שבבי, מתכת, הרכבות, אינטגרציה, ציוד רפואי, מזון, קוסמטיקה, כימיה, פלסטיקה, תעשיות ביטחוניות וכדומה.

 

החברה שמה דגש על ייעול תהליכים, רמת שרות גבוהה, מקצועיות ומחויבות לצרכי הלקוח החל משלב אפיון הדרישות ועד לשלב היישום וההטמעה.

 

 

     הנדסת תעשיה       תוכנות       החברה
                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  תכנון פונקציונלי
     מפעלי ייצור, מעבדות, מחסנים,חדרים נקיים, לוגיסטיקה ושינוע, אוטומציה וכדומה


  שיפור יעילות
     מגוון פרוייקטים לשיפור יעילות,

הקטנת עלויות, קיצור זמני שרות

וכדומה


  לוגיסטיקה ושרשרת אספקה


  ניהול פרויקטים

 

 

 

 

 

 

 

 

    OPTUMDISPATCHER

     מערכת לתכנון וזימון ייצור בקיבולת סופית


  OPTUMSFC

     מערכת לניהול ובקרת רצפת ייצור בזמן אמת


 

    חברת OPTUM-IES שמה דגש מיוחד על רמת שירות גבוהה, מיומנות מיקצועית ומחויבות ארוכת טווח לצרכי הלקוח, תוך שאיפה ליצירת שותפות אסטרטגית עם לקוחותיה.
החברה מעסיקה מהנדסי תעשייה וניהול ומתכנתים. לחברה ניסיון רב בסביבות מתקדמות, אשר נצבר בעשרות פרויקטים בארץ ובעולם.

 

 

 

.OPTUM-IES LTD   |   טל. 4-6372991-(972)    |    פקס. 4-6376462-(972)  |  האתגר 2 טירת הכרמל  |  ת.ד 7563 חיפה  |  דוא"ל: marketing@optum-ies.com

 

 הצהרת נגישות